Jeton Kart Para Yatırma - Jeton Para Transferi | JetonAL
Sıkça Sorulan Sorular

Jeton Para Yatırma

Satın Al

Online alışverişlerin en güvenilir ödeme yöntemi Jeton ile, Jeton para yatırma sistemi üzerinden, kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmaya gerek kalmadan güvenli ve hızlı bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz Jeton Kart paketini seçip, havale ile ödemesini gerçekleştirerek Jeton Kart sahibi olmak çok kolay. Dünya’da yaygın bir kullanıma sahip, ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan ön ödemeli sanal kart Jeton para yatırma sistemi hayatınıza girdikten sonra alışverişlerinizi daha hızlı ve güvenli gerçekleştirmenin tadını çıkaracaksınız.

Jeton Para Çekme

Jeton Kart, para yatırma işleminizin dışında sizlere sahip olduğunuz sanal kartlarınızın bozumunu gerçekleştirerek para çekme imkanı da vermektedir. İnternet alışverişlerinizi gerçekleştirdiğiniz platform size Jeton ile ödeme yapmış, alışverişleriniz sırasında elde ettiğiniz kazanç elinize Jeton şeklinde geçmiş olabilir. Yada satın almış olduğunuz ve kullanmayıp elinizde kalan Jeton Kartlarınız olabilir. Bu gibi durumlarda sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde elinizdeki sanal kartlarınızı nakite dönüştürebilirsiniz. Jeton para çekme işlemi çok kolay. Sitemiz üzerinde üyelik hesabınızdan, banka hesap numaranızı kart miktar ve adedinizi ve kart kodunuzu bildirmeniz yeterli. Kısa bir süre içerisinde kartınızın TL olarak değeri hesabınıza yatırılacaktır.

Jeton ile Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Jeton ile para yatırma işleminizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Güvenliğiniz sebebiyle ilk olarak sitemiz üzerinde üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra belirlenen kart paketlerimizden satın almak istediğiniz kartı seçip, havale veya anında bankacılık ödeme yöntemlerinden biriyle kartınızın ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. İlk işleminiz için max.400 TL, ikinci işleminiz için ise max.800 TL’lik ödeme gerçekleştirmeniz mümkündür. İlk işlem emrinizin ardından ikinci işleminiz için 1 saat beklemeniz gerekmektedir. 48 saat içerisinde iki adet onaylı işlem yapabilirsiniz. 48 saatin sonunda limit ve zaman sınırlamalarınız otomatik olarak kalkarak, dilediğiniz miktarda kart satın alabilirsiniz. Kartınızı satın aldıktan sonra kartınıza ait 19 haneli kart koduna sahip olacaksınız. Satın aldığınız kartınızı bu kod sayesinde geçerliliği olan her platformda ödemelerinizi gerçekleştirmek için kişisel bilgilerinizi online platformlarla paylaşmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Para yatırma işleminizi haftanın 7 günü 24 saat boyunca yapmanız mümkündür.