Jeton Kart Bozdurma - Jeton Kart Bozdurma İşlemi | JetonAL
Sıkça Sorulan Sorular

Jeton Kart Bozdurma

Satın Al

Artık birçok internet sitesi sizlere ön ödemeli sanal kart ile alışverişlerinizi gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Jeton Kart da alışverişlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Jeton Kart sizlere birçok avantajlı ödeme imkanı sunmasının yanında nakit ihtiyacınıza da cevap vermektedir. Jeton kart bozdurma işlemi ile elinizde olan sanal kartlarınızı kolay bir şekilde nakite dönüştürebilirsiniz.

Jeton Bozdurma ve Çekme İşlemi

Alışverişlerinizi Jeton ile gerçekleştirirken elinizde kullanmadığınız sanal kartlarınız kalmış olabilir. Ya da kullandığını online platform size Jeton ile ödeme yapmış, alışverişleriniz sırasında elde ettiğiniz kazanaç Jeton olarak elinize geçmiş olabilir. Bu gibi durumlarda sitemiz üzerinden Jeton ile para çekme işleminizi güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Jeton Resmi Bayi olarak min. 10€ dan, max. 10.000€’ya kadar olan kartlarınızı nakite dönüştürerek anında hesabınıza yatırmaktayız. Jeton bozdurma fiyatları güncel kura göre belirlenmekte olup, düşük komisyon ücretleri ile en güvenli şekilde sahip olduğunuz kartları sitemiz üzerinden bozdurabilirsiniz.

Jeton Kart Bozdurma Nasıl Yapılır?

● Tüm satın alma ve bozum işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için ilk olarak sitemiz üzerinden “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak üyelik oluşturup Jeton ailesine katılmanız gereklidir.

● Ardından Jeton üyelik hesabınızdan, bankanızı seçip, şube kodunuzu ve IBAN numaranızı girerek hesap ekleme işleminizi gerçekleştirin.

● Sitemiz üzerinde BOZDUR kısmından, eklemiş olduğunuz banka hesabınızı ve kartınızın € cinsinden değerini seçip, sahip olduğunuz kart numaranızı girin. Ardından kısa bir süre içerisinde bozum işleminiz tamamlanıp, nakit paranız hesabınıza gönderilecektir.

Tüm talep ve istekleriniz için [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Jeton ile güvenli alışverişin ve Jeton’un ayrıcalıklarının keyfini yaşamaya devam edin.